Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 27. sep
18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 27. sep
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 27. sep
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 27. sep
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 28. sep
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 28. sep
18:15 - 19:24
Lervik Grønn - Torsnes
  Manstad KG 7er B1
Ons. 28. sep
18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 28. sep
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 28. sep
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 28. sep
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 29. sep
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 29. sep
17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 29. sep
18:15 - 19:34
Lervik * - Rolvsøy
  Manstad KG
Tor. 29. sep
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 29. sep
18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 29. sep
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 29. sep
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 29. sep
20:00 - 21:44
Lervik * - Tistedalen
  Manstad KG
Fre. 30. sep
19:00 - 20:44
Lervik - Trøgstad/Båstad
  Manstad KG
Man. 3. okt
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 3. okt
17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 3. okt
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 3. okt
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 3. okt
18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 3. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 3. okt
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 3. okt
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 3. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 4. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 4. okt
18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 4. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 4. okt
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 5. okt
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 5. okt
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 5. okt
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 5. okt
18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 5. okt
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 6. okt
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 6. okt
17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 6. okt
18:15 - 19:34
Lervik 2 9er - HSV 2 9er lag
  Manstad KG-ny
Tor. 6. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 6. okt
18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 6. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 6. okt
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Søn. 9. okt
18:00 - 19:39
Lervik * - Ås
  Manstad KG
Man. 10. okt
17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 10. okt
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 10. okt
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 10. okt
18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 10. okt
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 10. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 10. okt
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 10. okt
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 10. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 11. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 11. okt
18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 11. okt
19:45 - 21:24
Lervik * - Ekholt
  Manstad KG
Tir. 11. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 11. okt
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 12. okt
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 12. okt
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 12. okt
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 12. okt
18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 12. okt
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 13. okt
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 13. okt
17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 13. okt
18:15 - 19:34
Lervik * - Torsnes
  Manstad KG
Tor. 13. okt
18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 13. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 13. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 13. okt
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 13. okt
20:00 - 21:44
Lervik * - Drøbak-Frogn 2
  Manstad KG
Fre. 14. okt
19:00 - 20:44
Lervik - Begby
  Manstad KG
Søn. 16. okt
18:00 - 19:39
Ekholt - Lervik *
  Manstad KG
Man. 17. okt
17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 17. okt
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 17. okt
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 17. okt
18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 17. okt
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 17. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 17. okt
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 17. okt
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 17. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 18. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 18. okt
18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 18. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 18. okt
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 19. okt
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 19. okt
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 19. okt
18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 19. okt
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 19. okt
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 20. okt
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 20. okt
17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 20. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 20. okt
18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 20. okt
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 20. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 24. okt
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 24. okt
17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 24. okt
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 24. okt
18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 24. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 24. okt
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 24. okt
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 24. okt
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 24. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 24. okt
20:00 - 21:44
Lervik * - Hafslund
  Manstad KG
Tir. 25. okt
18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 25. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 25. okt
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 25. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 26. okt
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 26. okt
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 26. okt
18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 26. okt
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 26. okt
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 27. okt
17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 27. okt
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 27. okt
18:15 - 19:34
Lervik * - Skogstrand
  Manstad KG
Tor. 27. okt
18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 27. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 27. okt
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 27. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 27. okt
20:00 - 21:44
Lervik * - Kvik Halden 2
  Manstad KG
Man. 31. okt
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 31. okt
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 31. okt
17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 31. okt
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 31. okt
18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 31. okt
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 31. okt
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 31. okt
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 31. okt
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 1. nov
18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 1. nov
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 1. nov
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 1. nov
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 2. nov
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 2. nov
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 2. nov
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 2. nov
18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 2. nov
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 3. nov
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 3. nov
17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 3. nov
18:15 - 19:34
Lervik * - Lisleby
  Manstad KG
Tor. 3. nov
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 3. nov
18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 3. nov
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 3. nov
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 7. nov
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 7. nov
17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 7. nov
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 7. nov
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 7. nov
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 7. nov
18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 7. nov
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 7. nov
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 7. nov
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 8. nov
18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 8. nov
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 8. nov
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 8. nov
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 9. nov
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 9. nov
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 9. nov
18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 9. nov
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 9. nov
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 10. nov
17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 10. nov
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 10. nov
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 10. nov
18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 10. nov
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 10. nov
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 14. nov
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 14. nov
17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 14. nov
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 14. nov
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 14. nov
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 14. nov
18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 14. nov
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 14. nov
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 14. nov
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 15. nov
18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 15. nov
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 15. nov
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Tir. 15. nov
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 16. nov
17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 16. nov
18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 16. nov
18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 16. nov
18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
Ons. 16. nov
20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 17. nov
17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 17. nov
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 17. nov
18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 17. nov
18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 17. nov
20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
Tor. 17. nov
20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 21. nov
17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
Man. 21. nov
17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 22. sep
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik 2 9er - Rakkestad 2
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Tor. 22. sep
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik * - Selbak
  Manstad KG
  Les mer  
Ons. 21. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lervik Hvit - Tistedalen
  Manstad KG-ny 5er B1
  Les mer  
Ons. 21. sep
17:15 - 18:09
kl 17:15 - 18:09
Lervik Hvit - Gresvik Hvit
  Manstad KG 5er B2-2
  Les mer  
Tir. 20. sep
19:45 - 21:24
kl 19:45 - 21:24
Lervik * - Råde
  Manstad KG
  Les mer  
Man. 19. sep
18:15 - 19:29
kl 18:15 - 19:29
Lervik Hvit - Lande (7er)
  Manstad KG-ny 9er
  Les mer  
Fre. 16. sep
19:00 - 20:44
kl 19:00 - 20:44
Lervik - Selbak
  Manstad KG
  Les mer  
Tor. 15. sep
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik * - Rygge
  Manstad KG
  Les mer  
Ons. 14. sep
18:15 - 19:24
kl 18:15 - 19:24
Lervik Grønn - Skogstrand
  Manstad KG 7er A2
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:15 - 19:09
kl 18:15 - 19:09
Lervik Grønn - Sarpsborg FK Gul
  Manstad KG 5er B2-1
  Les mer  
Tor. 8. sep
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik 2 9er - Råde 9er
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Ons. 7. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lervik Hvit - Tune Grønn
  Manstad KG-ny 5er B1
  Les mer  
Tir. 6. sep
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik - Råde 2
  Manstad KG
  Les mer  
Ons. 31. aug
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik * - Hafslund 2
  Manstad KG
  Les mer  
Man. 29. aug
18:15 - 19:29
kl 18:15 - 19:29
Lervik Hvit - Rolvsøy Rød
  Manstad KG-ny 9er
  Les mer  
Tor. 25. aug
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik 2 9er - Sarpsborg FK 2
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Ons. 24. aug
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lervik Hvit - Skogstrand
  Manstad KG-ny 5er B1
  Les mer  
Tor. 18. aug
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik * - Rakkestad
  Manstad KG
  Les mer  
Ons. 17. aug
17:30 - 18:24
kl 17:30 - 18:24
Lervik Hvit - Lisleby Grønn
  Manstad KG 5er B2-1
  Les mer  
Man. 15. aug
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik - Sprint-Jeløy 2
  Manstad KG
  Les mer  
Ons. 3. aug
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik - Kråkerøy 2
  Manstad KG
  Les mer  
Fre. 1. jul
19:00 - 20:44
kl 19:00 - 20:44
Lervik - Spydeberg
  Manstad KG
  Les mer  
Søn. 26. jun
13:00 - 14:44
kl 13:00 - 14:44
Lervik * - Sprint-Jeløy 2
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Man. 20. jun
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik - Drøbak-Frogn 2
  Manstad KG
  Les mer  
Tor. 16. jun
18:45 - 19:59
kl 18:45 - 19:59
Lervik Hvit - Aremark*
  Manstad KG 9er A
  Les mer  
Ons. 15. jun
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik * - Kråkerøy 2
  Manstad KG
  Les mer  
Ons. 15. jun
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lervik Hvit - Trosvik Rød
  Manstad KG-ny 5er B1
  Les mer  
Tir. 14. jun
19:45 - 21:24
kl 19:45 - 21:24
Lervik * - Drøbak-Frogn
  Manstad KG
  Les mer  
Tir. 14. jun
18:15 - 19:09
kl 18:15 - 19:09
Lervik Grønn - Kvik Halden Rød
  Manstad KG 5er B2-1
  Les mer  
Man. 13. jun
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik * - Berg
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik 2 9er - Kambo 2 9er
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:15 - 19:29
kl 18:15 - 19:29
Lervik Hvit - Gresvik Blå
  Manstad KG 9er A
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:15 - 19:19
kl 18:15 - 19:19
Lervik Hvit - Kongsten Rød
  Manstad KG 7er B1
  Les mer  
Tir. 7. jun
17:30 - 18:24
kl 17:30 - 18:24
Lervik Grønn - Torp Hvit
  Manstad KG 5er B2-1
  Les mer  
Fre. 3. jun
19:00 - 20:44
kl 19:00 - 20:44
Lervik - Rygge
  Manstad KG
  Les mer  
Ons. 1. jun
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lervik Hvit - Yven Gul
  Manstad KG-ny 5er B1
  Les mer  
Ons. 1. jun
17:30 - 18:24
kl 17:30 - 18:24
Lervik Hvit - Selbak
  Manstad KG 5er B2-1
  Les mer  
Tir. 31. mai
19:45 - 21:24
kl 19:45 - 21:24
Lervik * - HSV
  Manstad KG
  Les mer  
Tor. 26. mai
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik 2 9er - Borgen 2
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Tor. 26. mai
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik * - Lisleby
  Manstad KG
  Les mer  
Tir. 24. mai
19:45 - 21:24
kl 19:45 - 21:24
Lervik * - Sprint-Jeløy/RA
  Manstad KG
  Les mer  
Tir. 24. mai
18:15 - 19:09
kl 18:15 - 19:09
Lervik Grønn - Trosvik blå
  Manstad KG 5er B2-1
  Les mer  
Tir. 24. mai
18:15 - 19:29
kl 18:15 - 19:29
Lervik Hvit - Sarpsborg FK grønn
  Manstad KG 9er A
  Les mer  
Tir. 24. mai
18:00 - 19:09
kl 18:00 - 19:09
Lervik Grønn - Gresvik Hvit
  Manstad KG 7er B1
  Les mer  
Man. 23. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 23. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 23. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 23. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 23. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 23. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 23. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 23. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Lør. 21. mai
14:00 - 15:19
kl 14:00 - 15:19
Lervik - Drøbak-Frogn
  Manstad KG
  Les mer  
Fre. 20. mai
19:00 - 20:44
kl 19:00 - 20:44
Lervik - Askim Fotball
  Manstad KG
  Les mer  
Tor. 19. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 19. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 19. mai
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik * - Spydeberg
  Manstad KG
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik * - Skogstrand
  Manstad KG
  Les mer  
Tor. 19. mai
17:15 - 18:09
kl 17:15 - 18:09
Lervik Hvit - Kråkerøy Gul
  Manstad KG 5er B2-1
  Les mer  
Tor. 19. mai
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 19. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 18. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:15 - 19:29
kl 18:15 - 19:29
Lervik Hvit - Lisleby Grønn
  Manstad KG 9er B
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lervik Hvit - Tistedalen
  Manstad KG-ny 5er B1
  Les mer  
Ons. 18. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 17. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 17. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 17. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 17. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 16. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 16. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 16. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 16. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 16. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 16. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 16. mai
18:00 - 19:04
kl 18:00 - 19:04
Lervik Hvit - Sarpsborg FK hvit
  Manstad KG 7er B1
  Les mer  
Man. 16. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 16. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 16. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 12. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 12. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 12. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 12. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 12. mai
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik 2 9er - Aremark
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Tor. 12. mai
18:15 - 19:24
kl 18:15 - 19:24
Lervik Hvit - Hvaler
  Manstad KG 7er A2
  Les mer  
Tor. 12. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 12. mai
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 11. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 11. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 11. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 11. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 11. mai
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik - Sarpsborg FK
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Ons. 11. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 10. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 10. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 10. mai
18:45 - 20:24
kl 18:45 - 20:24
Lervik * - Tistedalen/KHFK
  Manstad KG
  Les mer  
Tir. 10. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 10. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 10. mai
18:15 - 19:09
kl 18:15 - 19:09
Lervik Svart - Lisleby Blå
  Manstad KG-ny 5er B1
  Les mer  
Man. 9. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 9. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 9. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 9. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 9. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 9. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 9. mai
18:15 - 19:09
kl 18:15 - 19:09
Lervik Grønn - Kråkerøy Blå
  Manstad KG-ny 5er B1
  Les mer  
Man. 9. mai
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik * - Rolvsøy
  Manstad KG
  Les mer  
Man. 9. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 9. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 9. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Fre. 6. mai
19:00 - 20:44
kl 19:00 - 20:44
Lervik - Gresvik
  Manstad KG
  Les mer  
Tor. 5. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 5. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 5. mai
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik * - Råde 2
  Manstad KG
  Les mer  
Tor. 5. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 5. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 5. mai
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik * - Torsnes
  Manstad KG
  Les mer  
Tor. 5. mai
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 5. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 4. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lervik Hvit - Tune Grønn
  Manstad KG-ny 5er B1
  Les mer  
Ons. 4. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 3. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 3. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 3. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 3. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 3. mai
18:15 - 19:24
kl 18:15 - 19:24
Lervik Grønn - Tune Rød
  Manstad KG 7er B1
  Les mer  
Man. 2. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 2. mai
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 2. mai
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik - Trosvik
  Manstad KG
  Les mer  
Man. 2. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 2. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 2. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 2. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 2. mai
18:15 - 19:29
kl 18:15 - 19:29
Lervik Hvit - Torp Hvit
  Manstad KG-ny 9er
  Les mer  
Man. 2. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 2. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 2. mai
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 28. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 28. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 28. apr
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik * - Yven
  Manstad KG
  Les mer  
Tor. 28. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 28. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 28. apr
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik 2 9er - Torp 9er
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Tor. 28. apr
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 28. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 27. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 27. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 27. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 27. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 27. apr
18:15 - 19:24
kl 18:15 - 19:24
Lervik Hvit - Tveter Sort
  Manstad KG 7er B1
  Les mer  
Ons. 27. apr
17:30 - 18:24
kl 17:30 - 18:24
Lervik Hvit - Greåker Grå
  Manstad KG 5er B2-1
  Les mer  
Ons. 27. apr
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 26. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 26. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 26. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 26. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 25. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 25. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 25. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 25. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 25. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 25. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 25. apr
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 25. apr
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2012
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 25. apr
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 21. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 21. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 21. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 21. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G19
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 21. apr
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tor. 21. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
BIG 2014
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 20. apr
19:15 - 20:54
kl 19:15 - 20:54
Begby - Lervik *
  Manstad KG
  Les mer  
Ons. 20. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 20. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 20. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Ons. 20. apr
18:15 - 19:34
kl 18:15 - 19:34
Lervik - Kambo
  Manstad KG-ny
  Les mer  
Ons. 20. apr
17:15 - 18:24
kl 17:15 - 18:24
Lervik Grønn - Trosvik Rød
  Manstad KG 7er B1
  Les mer  
Ons. 20. apr
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2013
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 19. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 19. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 19. apr
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Lervik - Idd
  Manstad KG
  Les mer  
Tir. 19. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Tir. 19. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 18. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
JR
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 18. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 18. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 18. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
J16/17
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 18. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 18. apr
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G12
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer  
Man. 18. apr
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
BIG 2011
Banekalender - Kunstgress 1  
  Les mer