Banekalender fotball - Terminliste

Banekalender fotball - Terminliste

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 20 Sep
kl 20:00 - 21:44
5. divisjon Menn
5. divisjon Menn (runde 20) Lervik Menn A -…
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:54
G09 avd. 14
G09 avd. 14 (runde 14) Lervik G9 Grønn -…
Tue 21 Sep
kl 18:15 - 19:19
G11 Lillegutter 11 år avd. 10 - BDO-serien
G11 Lillegutter 11 år avd. 10 - BDO-serien…
Tue 21 Sep
kl 19:30 - 21:09
J16/17 KM
J16/17 KM (runde 13) Lervik J17-1 -…
Wed 22 Sep
kl 18:15 - 19:24
J10 avd. 02
J10 avd. 02 (runde 15) Lervik J10 Hvit -…
Wed 22 Sep
kl 18:15 - 19:34
BDO-serien G13 år bredde 9er avdeling 03
BDO-serien G13 år bredde 9er avdeling 03 (runde…
Mon 27 Sep
kl 18:15 - 19:29
G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 04 - BDO-serien
G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 04 - BDO-serien…
Mon 27 Sep
kl 19:45 - 21:14
BDO-serien G16 år KM
BDO-serien G16 år KM (runde 14) Lervik G16-1 -…
Tue 28 Sep
kl 17:30 - 18:24
G09 avd. 12
G09 avd. 12 (runde 13) Lervik G9 Hvit - Lisleby…
Tue 28 Sep
kl 18:15 - 19:34
BDO-serien J13 bredde 9er
BDO-serien J13 bredde 9er (runde 14) Lervik…
Tue 28 Sep
kl 20:00 - 21:44
G19 bredde avdeling 02
G19 bredde avdeling 02 (runde 14) Lervik G19-1…
Wed 29 Sep
kl 18:15 - 19:24
G10 avd. 01
G10 avd. 01 (runde 16) Lervik G10 1 - Kongsten…
Thu 30 Sep
kl 18:15 - 19:24
J10 avd. 02
J10 avd. 02 (runde 16) Lervik J10 Hvit -…
Thu 30 Sep
kl 20:00 - 21:44
5. divisjon Menn
5. divisjon Menn (runde 22) Lervik Menn A -…
Mon 4 Oct
kl 19:30 - 21:09
J16/17 KM
J16/17 KM (runde 15) Lervik J17-1 - Rapid…
Mon 11 Oct
kl 19:45 - 21:14
BDO-serien G16 år KM
BDO-serien G16 år KM (runde 16) Lervik G16-1 -…
Wed 13 Oct
kl 18:15 - 19:34
BDO-serien G13 år bredde 9er avdeling 03
BDO-serien G13 år bredde 9er avdeling 03 (runde…
Wed 13 Oct
kl 20:00 - 21:44
G19 bredde avdeling 02
G19 bredde avdeling 02 (runde 16) Lervik G19-1…
Mon 18 Oct
kl 19:30 - 21:09
J16/17 KM
J16/17 KM (runde 17) Lervik J17-1 - HSV J17-1…
Tue 19 Oct
kl 18:15 - 19:34
BDO-serien J13 bredde 9er
BDO-serien J13 bredde 9er (runde 16) Lervik…
Tue 19 Oct
kl 19:45 - 21:14
BDO-serien G15/16 år avdeling 01
BDO-serien G15/16 år avdeling 01 (runde 17) …
Thu 21 Oct
kl 20:00 - 21:44
5. divisjon Menn
5. divisjon Menn (runde 25) Lervik Menn A -…
Mon 25 Oct
kl 19:45 - 21:14
BDO-serien G16 år KM
BDO-serien G16 år KM (runde 18) Lervik G16-1 -…
Tue 2 Nov
kl 18:00 - 19:19
BDO-serien J13 bredde 9er
BDO-serien J13 bredde 9er (runde 18) Lervik…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 16 Sep
kl 20:00 - 21:44
G19 bredde avdeling 02
G19 bredde avdeling 02 (runde 12) Lervik G19-1…   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:15 - 19:24
J10 avd. 02
J10 avd. 02 (runde 14) Lervik J10 Grønn - Kvik…   Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:15 - 19:09
G09 avd. 12
G09 avd. 12 (runde 11) Lervik G9 Hvit - Trosvik…   Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:15 - 19:34
BDO-serien J13 bredde 9er
BDO-serien J13 bredde 9er (runde 12) Lervik…   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:45 - 21:14
BDO-serien G15/16 år avdeling 01
BDO-serien G15/16 år avdeling 01 (runde 12) …   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 17:15 - 18:09
G08 avd. 05
G08 avd. 05 (runde 13) Lervik G8 Grønn -…   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 17:15 - 18:09
J08 avd. 03
J08 avd. 03 (runde 12) Lervik J8 Hvit -…   Les mer  
Mon 13 Sep
kl 19:45 - 21:14
BDO-serien G16 år KM
BDO-serien G16 år KM (runde 12) Lervik G16-1 -…   Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:15 - 19:24
J10 avd. 02
J10 avd. 02 (runde 13) Lervik J10 Hvit - Selbak…   Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:15 - 19:34
BDO-serien J13 bredde 9er
BDO-serien J13 bredde 9er (runde 11) Lervik…   Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:15 - 19:19
G11 Lillegutter 11 år avd. 10 - BDO-serien
G11 Lillegutter 11 år avd. 10 - BDO-serien…   Les mer  
Tue 7 Sep
kl 17:15 - 18:09
J08 avd. 03
J08 avd. 03 (runde 11) Lervik J8 Hvit - Yven J8…   Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:15 - 19:29
G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 04 - BDO-serien
G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 04 - BDO-serien…   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 20:00 - 21:44
5. divisjon Menn
5. divisjon Menn (runde 18) Lervik Menn A -…   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 19:59
BDO-serien G15/16 år avdeling 01
BDO-serien G15/16 år avdeling 01 (runde 10) …   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:15 - 19:34
BDO-serien G13 år bredde 9er avdeling 03
BDO-serien G13 år bredde 9er avdeling 03 (runde…   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:15 - 19:24
G10 avd. 01
G10 avd. 01 (runde 12) Lervik G10 1 - Rolvsøy…   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 17:15 - 18:09
G08 avd. 06
G08 avd. 06 (runde 11) Lervik G8 Hvit - Trosvik…   Les mer  
Tue 31 Aug
kl 20:00 - 21:44
G19 bredde avdeling 02
G19 bredde avdeling 02 (runde 10) Lervik G19-1…   Les mer  
Mon 30 Aug
kl 19:30 - 21:09
J16/17 KM
J16/17 KM (runde 10) Lervik J17-1 - Tistedalen…   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:45 - 21:14
BDO-serien G15/16 år avdeling 01
BDO-serien G15/16 år avdeling 01 (runde 15) …   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:15 - 19:34
BDO-serien G13 år bredde 9er avdeling 03
BDO-serien G13 år bredde 9er avdeling 03 (runde…   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:15 - 19:24
J10 avd. 02
J10 avd. 02 (runde 11) Lervik J10 Hvit - Lervik…   Les mer  
Wed 25 Aug
kl 20:00 - 21:44
G19 bredde avdeling 02
G19 bredde avdeling 02 (runde 9) Lervik G19-1 -…   Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:15 - 19:09
G09 avd. 12
G09 avd. 12 (runde 8) Lervik G9 Hvit - Hvaler…   Les mer  
Tue 24 Aug
kl 20:00 - 21:44
5. divisjon Menn
5. divisjon Menn (runde 16) Lervik Menn A -…   Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:15 - 19:19
G11 Lillegutter 11 år avd. 10 - BDO-serien
G11 Lillegutter 11 år avd. 10 - BDO-serien…   Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:15 - 19:09
J08 avd. 03
J08 avd. 03 (runde 9) Lervik J8 Hvit - Berg J8…   Les mer  
Tue 24 Aug
kl 17:15 - 18:09
G08 avd. 05
G08 avd. 05 (runde 10) Lervik G8 Grønn -…   Les mer  
Mon 23 Aug
kl 19:30 - 21:09
J16/17 KM
J16/17 KM (runde 9) Lervik J17-1 - Fredrikstad…   Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:15 - 19:29
G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 04 - BDO-serien
G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 04 - BDO-serien…   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:15 - 19:24
J10 avd. 02
J10 avd. 02 (runde 10) Lervik J10 Grønn -…   Les mer  
Wed 18 Aug
kl 18:15 - 19:24
G10 avd. 01
G10 avd. 01 (runde 10) Lervik G10 1 - Kråkerøy…   Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 19:24
G09 avd. 14
G09 avd. 14 (runde 9) Lervik G9 Grønn - Rolvsøy…   Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:15 - 19:34
BDO-serien J13 bredde 9er
BDO-serien J13 bredde 9er (runde 8) Lervik…   Les mer  
Thu 5 Aug
kl 20:00 - 21:44
5. divisjon Menn
5. divisjon Menn (runde 14) Lervik Menn A -…   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:15 - 19:09
G09 avd. 12
G09 avd. 12 (runde 7) Lervik G9 Hvit - Kråkerøy…   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:15 - 19:24
J10 avd. 02
J10 avd. 02 (runde 9) Lervik J10 Grønn -…   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 17:15 - 18:09
G08 avd. 06
G08 avd. 06 (runde 8) Lervik G8 Hvit - Lisleby…   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 17:15 - 18:09
G08 avd. 05
G08 avd. 05 (runde 8) Lervik G8 Grønn - Rolvsøy…   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 17:30 - 18:39
J10 avd. 02
J10 avd. 02 (runde 8) Lervik J10 Hvit - Begby…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline