Banekalender - Kunstgress 1

Banekalender - Kunstgress 1

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 2 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Mon 2 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12
Mon 2 Aug
kl 18:30 - 20:00
G12
Mon 2 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Mon 2 Aug
kl 20:00 - 21:30
JR
Mon 2 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Tue 3 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Tue 3 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Tue 3 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13
Tue 3 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Wed 4 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Wed 4 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12
Wed 4 Aug
kl 18:30 - 20:00
J13/17
Wed 4 Aug
kl 18:30 - 20:00
JR
Thu 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Thu 5 Aug
kl 18:30 - 20:00
G12
Thu 5 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13
Thu 5 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
Thu 5 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Sat 7 Aug
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
Mon 9 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Mon 9 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12
Mon 9 Aug
kl 18:30 - 20:00
G12
Mon 9 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Mon 9 Aug
kl 20:00 - 21:30
JR
Mon 9 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Tue 10 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Tue 10 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13
Tue 10 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Tue 10 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Wed 11 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Wed 11 Aug
kl 18:30 - 20:00
J13/17
Wed 11 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12
Wed 11 Aug
kl 18:30 - 20:00
JR
Thu 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Thu 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
G12
Thu 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13
Thu 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
Thu 12 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Sat 14 Aug
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
Mon 16 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 20:00
G12
Mon 16 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Mon 16 Aug
kl 20:00 - 21:30
JR
Mon 16 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Tue 17 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Tue 17 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Wed 18 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 20:00
J13/17
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 20:00
JR
Thu 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 20:00
G12
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
Thu 19 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Sat 21 Aug
kl 09:00 - 19:00
Klubbens dag
Sat 21 Aug
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
Mon 23 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 20:00
G12
Mon 23 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Mon 23 Aug
kl 20:00 - 21:30
JR
Mon 23 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Tue 24 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Tue 24 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Wed 25 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Wed 25 Aug
kl 18:30 - 20:00
J13/17
Wed 25 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12
Wed 25 Aug
kl 18:30 - 20:00
JR
Thu 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 20:00
G12
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
Thu 26 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Sat 28 Aug
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
Mon 30 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 20:00
G12
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12
Mon 30 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Mon 30 Aug
kl 20:00 - 21:30
JR
Mon 30 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Tue 31 Aug
kl 17:00 - 18:30
BIG
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Tue 31 Aug
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Wed 1 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Wed 1 Sep
kl 18:30 - 20:00
JR
Wed 1 Sep
kl 18:30 - 20:00
J13/17
Wed 1 Sep
kl 18:30 - 20:00
J12
Thu 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 20:00
G12
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13
Thu 2 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Sat 4 Sep
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
Mon 6 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 20:00
J12
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 20:00
G12
Mon 6 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Mon 6 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Mon 6 Sep
kl 20:00 - 21:30
JR
Tue 7 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Tue 7 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Wed 8 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 20:00
JR
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 20:00
J13/17
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 20:00
J12
Thu 9 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
G12
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13
Thu 9 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Sat 11 Sep
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
Mon 13 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 20:00
G12
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 20:00
J12
Mon 13 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Mon 13 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Mon 13 Sep
kl 20:00 - 21:30
JR
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Tue 14 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Wed 15 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 20:00
JR
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 20:00
J13/17
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 20:00
J12
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 20:00
G12
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13
Thu 16 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Sat 18 Sep
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
Mon 20 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 20:00
G12
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 20:00
J12
Mon 20 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Mon 20 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Mon 20 Sep
kl 20:00 - 21:30
JR
Tue 21 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Tue 21 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Tue 21 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13
Tue 21 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Wed 22 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 20:00
JR
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 20:00
J13/17
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 20:00
J12
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Thu 23 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
Thu 23 Sep
kl 18:30 - 20:00
G12
Thu 23 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13
Thu 23 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Sat 25 Sep
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
Mon 27 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Mon 27 Sep
kl 18:30 - 20:00
J12
Mon 27 Sep
kl 18:30 - 20:00
G12
Mon 27 Sep
kl 20:00 - 21:30
JR
Mon 27 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Mon 27 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Tue 28 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Tue 28 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Tue 28 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13
Tue 28 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Wed 29 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Wed 29 Sep
kl 18:30 - 20:00
JR
Wed 29 Sep
kl 18:30 - 20:00
J13/17
Wed 29 Sep
kl 18:30 - 20:00
J12
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 18:30
BIG
Thu 30 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
Thu 30 Sep
kl 18:30 - 20:00
G12
Thu 30 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13
Thu 30 Sep
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Sat 2 Oct
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
Mon 4 Oct
kl 17:00 - 18:30
BIG
Mon 4 Oct
kl 18:30 - 20:00
G12
Mon 4 Oct
kl 18:30 - 20:00
J12
Mon 4 Oct
kl 20:00 - 21:30
JR
Mon 4 Oct
kl 20:00 - 21:30
SR-B
Mon 4 Oct
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Tue 5 Oct
kl 17:00 - 18:30
BIG
Tue 5 Oct
kl 18:30 - 20:00
G13
Tue 5 Oct
kl 18:30 - 20:00
G13/17
Tue 5 Oct
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Wed 6 Oct
kl 17:00 - 18:30
BIG
Wed 6 Oct
kl 18:30 - 20:00
J12
Wed 6 Oct
kl 18:30 - 20:00
JR
Wed 6 Oct
kl 18:30 - 20:00
J13/17
Thu 7 Oct
kl 17:00 - 18:30
BIG
Thu 7 Oct
kl 18:30 - 20:00
G13
Thu 7 Oct
kl 18:30 - 20:00
G12
Thu 7 Oct
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
Thu 7 Oct
kl 20:00 - 21:30
SR-A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 12 Apr
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Sat 10 Apr
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 18:30 - 20:00
JR
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 18:30 - 20:00
J13/17
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 18:30 - 20:00
G13/17
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Mon 5 Apr
kl 20:00 - 21:30
SR-B
  Les mer  
Mon 5 Apr
kl 20:00 - 21:30
JR
  Les mer  
Mon 5 Apr
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Mon 5 Apr
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Mon 5 Apr
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Mon 5 Apr
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Sat 3 Apr
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
  Les mer  
Thu 1 Apr
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Thu 1 Apr
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Thu 1 Apr
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
  Les mer  
Thu 1 Apr
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Thu 1 Apr
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Wed 31 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Wed 31 Mar
kl 18:30 - 20:00
JR
  Les mer  
Wed 31 Mar
kl 18:30 - 20:00
J13/17
  Les mer  
Wed 31 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Tue 30 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Tue 30 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13/17
  Les mer  
Tue 30 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Tue 30 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-B
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 20:00 - 21:30
JR
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Sat 27 Mar
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 18:30 - 20:00
J16 Håndball/ ny bane
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 18:30 - 20:00
JR
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 18:30 - 20:00
J13/17
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13/17
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-B
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 20:00 - 21:30
JR
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 18:30 - 20:00
JR
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 18:30 - 20:00
J13/17
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13/17
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-B
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 20:00 - 21:30
JR
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Sat 13 Mar
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 18:30 - 20:00
JR
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 18:30 - 20:00
J13/17
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13/17
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 20:00 - 21:30
JR
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-B
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Sat 6 Mar
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 18:30 - 20:00
J13/17
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 18:30 - 20:00
JR
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13/17
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 20:00 - 21:30
JR
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 20:00 - 21:30
SR-B
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Sat 27 Feb
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
J13/17
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
JR
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13/17
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 20:00 - 21:30
SR-B
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 20:00 - 21:30
JR
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Sat 20 Feb
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:30 - 21:00
Hovedstyremøte
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 18:30 - 20:00
J13/17
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 18:30 - 20:00
JR
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13/17
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 20:00 - 21:30
SR-B
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 20:00 - 21:30
JR
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Sat 13 Feb
kl 10:30 - 12:00
G12/13/14/15
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13/14/15
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 18:30 - 20:00
G12
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 17:00 - 18:30
BIG
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 18:30 - 20:00
J12
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 18:30 - 20:00
J13/17
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 18:30 - 20:00
JR
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 20:00 - 21:30
SR-A
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 18:30 - 20:00
G13
  Les mer